Školská taška ELEMENT 7 A


Bagmaster - Školská taška ELEMENT 7 A

Cena : 70,- €

Dostupnosť : Na objednávku (do týždňa skladom po overení dostupnosti u výrobcu)

Doprava zdarmaBagmaster - Školská taška ELEMENT 7 A
Objem
22 l
Rozměry
42 x 29 x 23 cm
Hmotnost
1 kg
Nosnost
9 kg
Materiál
100% polyester
Počet bočních kapes
2
Počet komôr
3

 

Školský batoh Bagmaster ELEMENT 7 A, je ideálnou voľbou pre školáčky 1. stupňa ZŠ. Vzhľadom ku svojim rozmerom a počtu komôr je vhodný hlavne pre 3. – 5 triedu.

Špecifikácia školského batohu ELEMENT 7 A:

  • Štvorkomorový školský batoh
  • 2 bočné vrecká.
  • Mäkko vystužený anatomicky tvarovaný chrbát, vnútorná časť chrbtového systému vystužená hliníkovým rámom.
  • Spevnené dno s plastovými nôžkami proti opotrebovaniu
  • Organizér

Detailný popis ELEMENT 7 A:

Školský batoh má štyri komory. Prvá komora (vnútri upevnený ergonomicky tvarovaný hliníkový rám pre podporu chrbtového aparátu dieťaťa). Druhá komora je veľmi priestranná. Tieto dve komory sú vhodné pre A4, prípadne školské dosky.

Súčasťou tretej komory je veľmi prehľadný organizér, vrátane plastovej karabinky na kľúče. Organizér obsahuje jedno veľké vrecko, tri menšie vrecká, vrecko na mobil (rozmery: 11 x 7 x 1,5 cm), ktorá je prepásaná popruhom na suchý zips. Súčasťou organizéru je tiež sieťované vrecko na zips, vhodné napr. na drobné mince či iné drobnosti. Do tretej komory vpredu batohu sa vojde zošit A4.

Štvrtá komora v prednej časti batohu obsahuje látkové vrecko na peračník, úbor prípadne desiatový box. Obe bočné vrecká na zips sú vhodné na fľašu.

Školský batoh má kvalitný anatomicky tvarovaný chrbtový systémMäkké vystuženie zaručuje príjemné užívanie batohu. chrbtový systém tohoto školského batohu má zapracovaný ľahký hliníkový rám pre rovnomerné rozloženie váhy školských pomôcok. 

Ramenné popruhy sú mäkko vystužené a anatomicky tvarované. Je možné je regulovať pomocou plastových spôn v hornej časti ramenných popruhov a v spodnej časti ramenných popruhov tak, aby batoh dobre sedel na chrbáte dieťaťa, tesne priliehal pozdĺž chrbáta dieťaťa a zároveň mu umožňoval volný a prirodzený pohyb.

Súčasťou batohu nie je hrudná páska k upevneniu popruhov na ramenách dieťaťa, môžete si ho u nás samostatne priobjednať. Hrudný pásik možno ľahko nasunúť na čierne popruhy, ktoré sú súčasťou ramenných popruhov.

Po všetkých stranách batohu je použitý reflexný materiál, k zvýšeniu bezpečnosti školákov v cestnej premávke. Tento reflexný materiálspĺňa požiadavky noriem EU na reflexné materiály. Materiály použité na výrobu tohoto batohu spĺňajú normy EU z hľadiska nezávadnosti.

Dno batohu je vystužené a z vonkajšej strany vybavené plastovými nôžkami. Školský batoh je možné pripevniť na háčik k lavici pomocou látkového pútka.

Kód EAN Prevedenie Cena Akciová cena
20187 8591805007315 Školní batoh Bagmaster ELEMENT 7 A BLACK/VIOLET/BLUE 70,- € --
Lego Ninjago Movie

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať a radi Vám poradíme s výberom toho správneho tovaru.

 Novinky

Black Friday - zľavy až do 40%

Pridaj sa k nám!

Zaregistruj svoju e-mailovú adresu a budeš vždy informovaný o najnovších ponukách a akciách v našom obchode.


Skúsenosti od roku1995
CERTIFIKÁT overené zákazníkmi
2000+ produktov na sklade